2016.09.24
Piknik POŻEGNANIE LATA

W sobotę 24 września 2016 roku dziewczęta z naszego Ośrodka wybrały się z p. Bożeną na Piknik Rodzinny pod nazwą "Pożegnanie Lata", zorganizowany przez Oratorium działające przy Bazylice NSJ w Warszawie. Na placu przed Oratorium czekały na nas liczne atrakcje. Najbardziej zainteresowała nas Strefa Zdrowia, gdzie medycy fachowo zmierzyli nam min. poziom cukru we krwi, skład ciała i wykonali spirometrię oraz Strefa Piłkarska, w której można było obejrzeć mecze piłki nożnej. Na Piknikowym Jarmarku zakupiłysmy pyszne lody a w Strefie Kultury spróbowałysmy gry na perkusji. Straż Miejska pomalowała nam buzie zaś Policja zorganizowała szkółkę jazdy. Impreza była udana więc uważamy, że tegoroczne lato zostało przez nas godnie pożegnane.