2017.04.25
KONKURS WOKALNY

Dnia 25 kwietnia 2017 roku w Sali Widowiskowej Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie odbyły się występy drużyn harcerskich i zaproszonych gości w ramach 34 Przeglądu Działalności Artystycznej Drużyn "Nieprzetartego Szlaku" pod hasłem "Bo wszyscy harcerze to jedna rodzina". W przeglądzie wzięło udział 27 drużyn oraz 9 placówek oświatowych (szkoły, ośrodki wychowawcze i zespoły rehabilitacyjne). Nie zabrakło też wychowanek naszego ośrodka wychowawczego. Dziewczęta chętnie wzieły udział w przygotowaniu i wystepach. Zespół muzyczny z SOW zaprezentował dwa utwory muzyczne - "Płonie ognisko w lesie" i "Wojenko, wojenko". Gratulujemy dziewczętom odwagi i muzycznego talentu, który nadal chcemy rozwijać.